Schoolteam

Onze kleuterjuffen

Nathalie Dobbelaere

Onze allerkleinste peuters en
kleuters - de pimpampoentjes
en de
kikkertjes - zitten bij
juf Nathalie.


Els Soulliaert

Onze 2de kleuters beleven heel wat leuke avonturen
bij Juf Els.



els.soulliaert@telenet.be

Cindy Reybrouck

De oudste kleuters worden
klaargestoomd voor het
eerste leerjaar door juf Cindy en juf Marianne.

cindyreybrouck@gmail.com
marianne.vermeersch@gmail.com

Onze juffen/meesters 

Viviane Tamsyn

Onze eersteklassertjes
leren lezen, schrijven en rekenen van Juf Viviane.

koen.vannevel@telenet.be

Annelies Steyaert

Juf Annelies zorgt voor
de leerlingen van het
tweede leerjaar en
is ICT-verantwoordelijke.

annelies_steyaert_2@hotmail.com

Brigitte Blauwet

Juf Brigitte staat halftijds voor de klas van onze derdejaars.


brigitteblauwet@hotmail.com

Marleen Vandevelde

Juf Marleen staat halftijds voor de klas van onze derdejaars.


marleenvande@hotmail.com

Annette
Van Haverbeke

Juf Annette staat voor
de vierde klas. Ook voor
de sportorganisatie kun je
bij juf Annette terecht.

an.vanhaverbeke@telenet.be

Evy Supply

In het vijfde leerjaar staat
juf Evy.


evysupply@hotmail.com

Mieke Dhoore

Juf Mieke is de klastitularis van onze oudste leerlingen.

mieke.dhoore1@telenet.be

Hilde De Backere

Juf Hilde is de vakleerkracht zedenleer.

hilde.de.backer4@telenet.be

Kathleen Demeulenaere

Juf Kathleen is de vakleerkracht katholieke godsdienst in
'de zevende hemel'.

kathleen.demeulenaere@skynet.be

Dany Verheire

Meester Dany is onze vakleerkracht lichamelijke opvoeding.

danyverheire@hotmail.com

Jenny Valcke

Juf Jenny is onze turnjuf voor de peuters en kleuters.


jenny_valcke@hotmail.com

Sofie Van Peteghem

Juf Sofie is vakleerkracht katholieke godsdienst in 'de zevende hemel'.

sofie.vanpeteghem@hotmail.com

Het zorgteam

Els Panesi

Juf Els is onze zorgcoördinator en GOK-leerkracht  
(gelijke onderwijskansen).

** Juf Els wordt momenteel vervangen door juf Veerle Neyt
(
neytveerle@telenet.be)


els.panesi@skynet.be

Vanessa Kenis

Juf Vanessa is de kinderverzorgster in
onze kleuterafdeling.


vanessa.kenis@skynet.be

Het administratief team

Luc Musschoot

Directeur Luc is te contacteren via het contactformulier.

Michèle Hutsebaut

Mevrouw Michèle ondersteunt de directeur bij
de administratieve taken.

Cathy De Jaeger

Mevrouw Cathy staat
de directeur bij bij de administratieve taken.